امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 • آیا می دانید کدام مدل فر پیتزا  و یا فر ریلی در حال حاضر از محبوب ترین تجهیزات صنعتی به حساب می آید ؟!
 • تا به حال به این فکر کرده اید که سریع ترین غذا ها را با کدام فر پیتزا می توان تهیه کرد ؟!!
 • آیا می دانستید که این مقاله تمامی مشکلات شما در خرید انواع فر پیتزا و فر ریلی را رفع خواهد کرد ؟!
 • کدام مشخصات فنی را جهت خرید فر پیتزا باید انتخاب کرد ؟!!

برای دیدن جواب تمامی سوالات بالا، با ما همراه باشید...

 جواب سوالات شما در مورد فر پیتزا و فر ریلی !!

 

 

 

 

 

انواع مدل های فر پیتزا و فر ریلی به عنوان تجهیزات رستورانی قابل استفاده در مراکز فست فود و رستوران ها در حال حاضر محبوب ترین تجهیزات صنعتی حوزه تجهیزات آشپزخانه هستند. انواع پیتزا و فست فود، محبوب ترین خوراکی های میان مردم محسوب می شوند،

بنابراین لزوم استفاده از تجهیزات صنعتی که بتواند تعداد زیادی از این غذاها را در یک ساعت برای مشتریان تهیه کند، یک ضرورت برای رستوران ها و مراکز فست فود است.

 

فر پیتزا

 

 شاید بتوانید به طور خیلی ساده پیتزای خانگی تهیه کنید اما سفارش پیتزاها در مراکز فست فود یا رستوران ها لطف دیگری دارند. چه بسا بسیاری از خانواده ها در تعطیلات آخر هفته یا ملاقات های دوستانه برای سفارش پیتزا به فست فود مراجعه می کنند.

بنابراین کسب و کارهای حوزه غذا به خصوص پیتزا نیاز دارند تجهیزات خود را در خصوص تهیه انواع پیتزا در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت برای مشتری فراهم سازند.

انواع مختلفی از فر پیتزا و فر ریلی در بازار وجود دارند که هر کدام از نظر شکل ظاهری و مشخصات فنی با یکدیگر متفات هستند. به عنوان یکی از مشتریان خرید فرهای مخصوص پیتزا شاید با سوالات زیادی برای خرید مواجه هستید؛

به شما اطمینان می دهیم جای هیچ نگرانی نیست! با نکاتی که در این مطلب پیرامون مدل های مختلف فرهای رستورانی مخصوص پیتزا عنوان می‌کنیم قادر خواهید بود دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

انواع فر پیتزا

 

آیا انواع فر پیتزا را می شناسید ؟!!

 •  فر پیتزا رومیزی:

فرهای مخصوص طبخ پیتزا در ابعاد و اندازه های مختلف با ظرفیت طبخ تعداد متفاوت پیتزا در بازار وجود دارند؛ برخی از این فرها به صورت رومیزی به کار می روند، بنابراین از آن با نام فرهای رومیزی پیتزا یاد می شود.

فرهای رومیزی، ابعاد کوچک تری دارند و برای استفاده از آنها به فضای زیادی نیاز نمی باشد. مدل های فر رومیزی عبارتند از محفظه هایی که از ورق های فولادی مقاوم به حرارت ساخته شده و به طور کامل از نظر انتقال حرارت آب بندی شده اند.

انواع پیتزا داخل فر قرار داده می شود و در مدت زمان معین، غذا کامل می گردد. این فر پیتزا دارای مشعل هایی برای طبخ غذا هستند که از قسمت پشت دستگاه، حرارت را به داخل محفظه منتقل می کند.

 

فر پیتزا رومیزی

 

فرهای رومیزی مخصوص طبخ پیتزا برای رستوران ها و مراکز فست فود مناسب می باشند. اگر این مدل فرهای پیتزا را خریداری کنید می توانید انواع پیتزای سنتی با نان ترد و طعم منحصر به فرد را تهیه کنید، بدون آنکه نیاز به فضای وسیع تر برای تهیه پیتزا داشته باشید.

فرهای رومیزی عموماً در مدل های مختلف وجود دارند. یک نکته را در هنگام خرید فر رومیزی مخصوص پیتزا به خاطر داشته باشید؛ هنگام خرید باید به دستورالعمل استفاده از این فر برای تهیه پیتزا دقت کنید تا از سوختن مواد غذایی جلوگیری نمایید. شرکت های فروشنده این فرها، آموزش‌های لازم را به شما خواهند داد.

 • فر پیتزا مجهز به نوار نقاله:

یکی دیگر از فر پیتزا که مخصوص طبخ پیتزا است، مجهز به نوار نقاله یا همان ریل های مخصوص حرکت صفحه های فلزی می باشند. این فرها عموماً در چند طبقه طراحی شده است و هر طبقه مجهز به یک ریل مخصوص است؛

حرارت از طریق مشعل ها در تمام محفظه فر جریان پیدا می کند و موجب طبخ پیتزا می گردد. انواع فرهای پیتزا که مجهز به نوارهای ریلی هستند در ابعاد مختلف در بازار وجود دارند؛

بنابراین با توجه به بودجه خرید یا تعداد سفارشاتی که در طول یک روز برای تهیه پیتزا باید ثبت کنید، می توانید از یکی از مدل های آن استفاده کنید.

در استفاده از فرهای مخصوص پیتزا ریلی مجهز به نوار نقاله دقت داشته باشید که کار کردن با این فرها بسیار ساده است اما هنگام کار کردن با این تجهیزات نمی توانید در هر زمان درب فر را باز یا بسته کنید؛

 

فر پیتزا مجهز به نوار نقاله

 

هنگامی که تمام پیتزاها را داخل طبقه ها قرار می دهید، درب فر بسته می شود و شرایط دمایی تنظیم می گردد؛ در پایان زمان پخت، یکباره درب فر را باید باز کنید و پیتزاها را از آن خارج کنید.

فرهای چند طبقه از طریق سوخت گاز یا برق، غذای مورد نظر را طبخ می کنند. فرهای چند طبقه ریلی برای مراکزی که با محدودیت فضا مواجه هستند گزینه مناسبی نخواهد بود، بنابراین بهتر است قبل از خرید این مدل های پیتزا، ابعاد رستوران خود را در قسمت آشپزخانه مورد ارزیابی قرار دهید.

نکات مهم هنگام خرید فر پیتزا


با توجه به شرایط فوق و محدودیت ها و چالش هایی که هنگام خرید انواع فرهای طبخ پیتزا وجود دارد، لازم است برخی نکات را در اینجا عنوان کنیم.

تنها در این صورت قادر خواهید بود بهترین دستگاه را برای کسب و کار خود تهیه نمایید.

به نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم به عنوان راهکار های مناسب و کاربردی در انتخاب و خرید فرهای صنعتی برای طبخ پیتزا دقت داشته باشید:

 • اگر به دنبال طبخ پیتزا با دستور پخت ویژه هستید و یا تمایل دارید که در طول مراحل پخت پیتزا درب های فر پیتزا را باز یا بسته کنید، نوعی از فر را خریداری کنید که این قابلیت را برای شما ارائه دهد؛ به عنوان مثال فرهای رومیزی برای این کار مناسب تر است.
 • هنگام خرید فر مخصوص پیتزا، به برقی بودن یا گازی بودن فر دقت داشته باشید.

بهترین فر پیتزا

 

 

 • سایز فرها عاملی است که به شدت در قیمت خرید فر و نحوه عملکرد آن در آشپزخانه تاثیر دارد. مدل های مختلفی از فرهای مخصوص پیتزا با ابعاد مختلف با پایه های بلند یا کوتاه در بازار وجود دارند؛ دقت داشته باشید دستگاه فر از نظر ابعاد و اندازه و فضای آزاد در اطراف فر باید متناسب با فضای رستوران باشد.
 • تصمیم گیری کنید که فر رومیزی را می خواهید خریداری کنید یا فرهای ایستاده؟ توجه به این عامل بر قیمت خرید شما تاثیر خواهد داشت؛ همچنین، نحوه نصب فر در آشپزخانه و تجهیزات جانبی برای نصب را تحت تاثیر قرار می دهد.
 • توجه به خروجی فر مخصوص پیتزا به مفهوم اینکه چه تعداد پیتزا را در یک ساعت به شما تحویل می دهد در خرید فر تاثیر دارد؛ ظرفیت طبخ پیتزا برای فر، بودجه خرید را مشخص کنید؛ این کار اگر آگاهانه انتخاب گردد، منجر به سود آوری خواهد شد.

بهترین پیتزا با فر پیتزا گسرو

 

 

 • بازدهی و راندمان فرهای پیتزا را در هنگام خرید در نظر داشته باشید. اگر کسب و کار شما با حجم بالای سفارش در روز سر و کار دارد، فرهایی را که مجهز به سیستم های کنترل دمای داغ‌تر و پخت سریع تر است خریداری کنید؛ شاید مجبور باشید هزینه بیشتری پرداخت کنید اما موفقیت شما در تهیه پیتزا، حتمی خواهد بود.
 • خدمات گارانتی و پشتیبانی مشتریان را در هنگام خرید فر پیتزا را در نظر داشته باشید. انواع فرهای مخصوص طبخ پیتزا باید حداقل یک سال خدمات گارانتی و پشتیبانی را برای شما فراهم کنند.
 • هنگام خرید فر به وزن دستگاه دقت کنید. وزن دستگاه به شما می گوید برای حمل و نقل به چه نیرویی نیاز دارید. فرهای صنعتی سنگین‌تر از فرهای رو میزی هستند. وزن دستگاه هنگام خرید، هزینه های حمل و نقل را برای شما تعیین می کند.

 

چگونه بهترین فر پیتزا را برای کسب و کار خود انتخاب کنید؟

اگر قصد دارید کسب و کار خود را در حوزه فست فود و تهیه پیتزا آغاز کنید، قطعاً به انتخاب یک فر پیتزا مناسب نیاز دارید. برخی از مدل‌های فر پیتزا وجود دارند که برای یک کسب و کار خاص مناسب هستند؛

در صورتی که برخی مراکز فست‌ فود به نوع دیگری از فر برای تهیه ‌پیتزا نیاز خواهند داشت. فاکتورهایی نظیر حجم کاری در طول یک روز، فضای آشپزخانه فست فود، قیمت و سوخت فر و نوع پیتزا که قصد دارید تهیه کنید در انتخاب بهترین فر پیتزا برای کسب و کار شما موثر هستند.

به غیر از خریداری فر پیتزا، هر آنچه که نیاز دارید در فست‌ فود خود از مهمانان پذیرایی کنید باید تهیه نمایید. در این مطلب به نکاتی اشاره می کنیم که در انتخاب و خرید بهترین فر مخصوص طبخ پیتزا موثر خواهد بود.

 

بهترین فر پیتزا گسرو

 

 

*** دانستن انواع فر پیتزا برای خرید بهترین فر پیتزا !!


4 نوع اصلی  فر پیتزا برای فردی که در بازار وجود دارد:

 • فرهای آجری برای طبخ پیتزا
 • فرهای رومیزی مخصوص طبخ پیتزا
 • انواع فر پیتزا ریلی
 • فرهای حرارتی شبیه کوره

هنگام انتخاب بهترین پیتزا به این امر توجه داشته باشید که انتخاب مدل فر بستگی به سلیقه مشتریان شما در سفارش پیتزاها دارد.

در یک منطقه ممکن است فرهای آجری برای طبخ پیتزا به کار روند، در صورتی که در فرهنگ دیگری استفاده از فر ریلی پیتزا مناسب تر است. باید نوعی از فرهای مخصوص پیتزا را انتخاب کنید که کسب و کار شما را از هر جهت پوشش دهند.

 

فر پیتزا آجری

 

 

برای سهولت در این کار پیشنهاد می‌کنیم به سوالات زیر در ذهن خود پاسخ دهید:

 1. بودجه مالی من برای خرید فر چقدر است؟
 2. چه پیتزاهای قصد دارم بافر تهیه کنم؟
 3. آشپزخانه من چقدر فضا دارد؟
 4. مشتریان من در روز، چند نفر هستند؟
 5. تعداد سفارشات من در طول یک روز چقدر است؟
 6. مواد اولیه برای تهیه انواع پیتزا شامل چه مواردی است؟

 

***  برای داشتن بهترین فر پیتزا ، انتخاب فر پیتزا برقی یا گازی ؟

یکی از مواردی که در انتخاب بهترین فر پیتزا به شما کمک می کند، تعیین نوع سوخت فر است. تفاوتی نمی کند فر رومیزی برای پیتزا خریداری کرده‌اید یا از فر ریلی استفاده می کنید؛

آنچه مهم است این است که نوع سوخت فر از طریق برق تامین می شود یا با گاز طبیعی کار می کند؟!

فرهای پیتزا که با گاز طبیعی کار می کنند سنتی تر هستند و موجب می شوند بافت پیتزا به همراه مواد اولیه و خمیر پیتزا، ترد و خوشمزه تر شود. فرهای گازی، حرارت را به صورت یکسان و یکنواخت بر روی انواع پیتزا پخش می کنند.

 

فر پیتزا برقی

 

هنگام خرید فر پیتزا، آنچه که اتفاق می‌افتد این است که شما دقیقاً ارزیابی می‌کنید از چه سیستمی در حال استفاده هستید. شاید انتخاب مدلی از فر که با گاز طبیعی یا پروپان مایع کار می کند بهتر از فر برقی برای شما مناسب باشد.

انواع فر پیتزا برقی برای برخی از مراکز فست ‌فود گزینه های مناسبی هستند. از این فر در مواردی استفاده می شود که دسترسی به گاز طبیعی با محدودیت مواجه باشد.

 

*** تعداد سفارشات پیتزا در طول یک روز از جمله عوامل انتخاب بهترین فر پیتزا

یکی دیگر از عواملی که در انتخاب فر پیتزا به شما کمک می کند این است که تعداد سفارشات خود را در طول یک روز ارزیابی کنید.

اگر چه تعیین تعداد دقیق سفارشات پیتزا در یک روز امکان پذیر نیست، اما به طور متوسط می توان تخمین زد به طور مثال در طول یک روز حدود ۵۰ تا ۶۰ عدد پیتزا به فروش می رود. بر همین اساس، انتخاب فر پیتزا را در دو حالت بررسی می کنیم:

 • سفارشات تهیه پیتزا با تعداد کم تر

اگر سفارشات تهیه پیتزا فست فود شما در طول یک روز مقدار کمی است، انواع فر پیتزا را انتخاب کنید که دارای ۲ یا ۵ قفسه باشد.

در این صورت در هر طبقه می توانید یک یا دو پیتزا با اندازه متوسط قرار دهید؛ به این ترتیب در هر ساعت، تعداد قابل توجهی سفارش را می توانید پاسخ دهید.

حداکثر زمان پخت برای تمام پیتزاها در یک فر متوسط حدود ۶ تا ۱۰ دقیقه است. البته این زمان بستگی به درجه حرارت فر دارد.

 

بهترین فر پیتزا برای پخت

 

 • سفارشات تهیه پیتزا با مقدار متوسط

کسب و کارهایی که در طول روز با تعداد متوسط سفارش پیتزا مواجه هستند می توانند نوعی از فر را خریداری کنند که در هر ردیف، حدود ۴ تا ۶ پیتزا را در آن قرار دهند.

زمان پخت هر پیتزا حدود ۶ تا ۸ دقیقه است. اگر حرارت فر به گونه‌ای تنظیم شود که در سطح تمام محفظه به طور یکنواخت گسترده شود، در یک زمان مشخص می توان تا حداکثر ۱۲ پیتزا را تهیه کرد.

 • سفارشات تهیه پیتزا با تعداد بالا

اگر تعداد سفارشات روزانه شما برای تهیه پیتزا بسیار بالا است قطعاً نیاز دارید فر پیتزا با کیفیت عالی و فضای بیشتر تهیه کنید.

فرهای ریلی که از سه یا چهار طبقه تشکیل شده است، گزینه هایی ایده آل هستند؛ بنابراین می توانید در هر طبقه، ۴ تا ۵ پیتزا را قرار دهید. اگر دمای فر، متعادل تنظیم شود، برای طبخ هر پیتزا ۵ دقیقه فرصت لازم است.

 

بهترین فر پیتزا پخته شده توسط گسرو

 

 

*** چه مقدار فضا در فست فود در اختیار دارید؟

یکی دیگر از عواملی که در انتخاب  فر پیتزا به شما کمک می کند، فضای در دسترس در آشپزخانه فست فود است.

اگر فضای اندکی در اختیار دارید از فرهای رومیزی استفاده کنید. اگر فضای شما به اندازه کافی گسترده است که می توانید فر ریلی را خریداری کنید، از مدل‌های کوچک تر از فر ریلی پیتزا استفاده کنید.

یک فر چهار طبقه برای این کار کافی است. آشپزخانه های بسیار بزرگتر می توانند فر ریلی بزرگ با تعداد طبقات بیشتر، خریداری کنند. به این ترتیب می توان بیان کرد که فضای آشپزخانه، تعیین کننده مدل فرها خواهد بود.


در کل بدانید که انتخاب انواع مدل پیتزا برای تهیه در فست فودها بستگی به خلاقیت سرآشپز دارد. هیچ محدودیتی برای طبخ پیتزا از نظر فر پیتزا وجود ندارد.

 

فر های گسرو

 

تعدادی از فست فودها ترجیح می دهند پیتزا های سنتی ارائه دهند و برخی دیگر نیز فرهای پیشرفته را خریداری می کنند تا بتوانند انواع پیتزا به سبک امروزی با ضخامت بیشتر را طبخ کنند.

کیفیت انواع فر پیتزا باید به گونه ای باشد که موجب سوختن غذاها نشود و بتواند طعم و مزه غذا را به حالت اولیه حفظ کند. هنگامی که فر را از فروشنده خریداری می‌کنید، دستورالعمل استفاده از دستگاه برای شما تشریح می شود.

برای دریافت قیمت فر پیتزا و بررسی انواع مدل های موجود می توانید به وبسایت گسرو مراجعه کرده و تمام خدمات مشاوره خرید، انتخاب محصول و پشتیبانی محصولات را دریافت کنید.

 

فر پیتزا کوچک خانگی


تهیه پیتزاهای خوشمزه در خانه، مورد علاقه تمام خانم های خانه دار است. برای این کار، یک فر پیتزا کوچک خانگی به طوری که امکانات کامل را برای طبخ انواع پیتزا با کیفیت و حفظ طعم اصلی مواد فراهم کند، یک گزینه ایده آل است.

اگر صرفاً به دنبال خرید یک فر پیتزای معمولی بدون توجه به مشخصات فنی فر هستید قطعاً پس از یک جستجوی کوتاه در میان محصولات متنوع فر پیتزا خسته می شوید و به عبارت ساده، برای همیشه از تهیه پیتزای خانگی صرف نظر می کنید!

اما اگر واقعاً به دنبال تهیه یک فر پیتزا با تمام مشخصات ایده آل باشید، در نهایت، محصول مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. مطالعه این مطلب برای تهیه یک فر پیتزا کوچک خانگی با تمام مشخصات برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 

فر پیتزا کوچک خانگی

 

 

 • مشخصات یک دستگاه ایده آل برای فر پیتزا کوچک خانگی

فر پیتزا کوچک خانگی باید بهترین قابلیت ‌ها را برای تهیه پیتزا در خانه ارائه دهد. اگر چه بر این باور هستیم که کیفیت و قابلیت های فرهای خانگی بسیار کمتر از فرهای صنعتی هستند که در فست فودها استفاده می شوند، اما همین فرهای خانگی نیز در نوع خود بی نظیر می باشند.

ایده آل ترین های فرهای خانگی برای تهیه پیتزا، دستگاه هایی هستند که بتوانند انواع پیتزا را در کمتر از ۲۰ دقیقه آماده کنند. برای فرهای خانگی، مدل های مختلفی در بازار وجود دارد؛

اما با توجه به اینکه محوطه آپارتمان ها با محدودیت فضا مواجه هستند، بهترین فر پیتزا کوچک خانگی، نوعی فر می باشد که دارای یک طبقه با امکان طبخ دو پیتزا به صورت همزمان است.

فرهای خانگی، طعم مواد اولیه به کار رفته در پیتزا را حفظ می‌کند و عطر و مزه خاصی به آن می بخشد.

 

فر پیتز کوچک خانگی

 

 

 • اهمیت استفاده از فر پیتزا کوچک خانگی

همان طور که می دانید دستور تهیه غذاها به ویژه انواع پیتزا در دنیای امروزی بسیار متنوع شده است. انواع و اقسام پیتزا و خوراک های فست فود در منابع مختلف آشپزی، آموزش داده می شوند که برای تهیه آن ها لزوم استفاده از یک فر پیتزا کوچک خانگی احساس می شود.

شاید شما هم ترجیح می دهید یک پیتزای با کیفیت را در یک مرکز فست فود مجهز در کنار خانواده میل کنید، اما تهیه پیتزاهای خوشمزه خانگی، لطف دیگری دارند که به شما این امکان را می دهد در مدت کوتاه، هر آنچه میل دارید با رعایت نکات بهداشتی تهیه کنید.

 

 

بهترین فر پیتزا ریلی گسرو

 

 • نکات مهم در خرید فر پیتزا خانگی

هنگامی که قصد خرید فر پیتزا کوچک خانگی را دارید قطعاً یک سری نکات و پارامترهایی وجود دارند که باید به آنها توجه داشته باشید. این نکات مهم در چهار واژه "بودجه مالی"، "نوع استفاده ازفرها"، "مدل فرها"و "ویژگی های فر پیتزا" خلاصه می شود.

 

*** بودجه مالی در خرید فر پیتزا کوچک خانگی

اولین نکته مهم هنگام خرید فر پیتزا کوچک خانگی، بودجه مالی است. میزان هزینه ای که برای خرید فر پیتزای خانگی تعیین می کنید، انتخاب های شما را محدود یا وسیع می سازد.

قابلیت ها و امکاناتی که فرهای خانگی ارائه داده اند در قیمت آنها موثر است و همین عامل، بودجه مالی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر یک بودجه مشخص برای خرید فر خانگی در نظر بگیرید، انتخاب بهترین فر پیتزا کوچک خانگی برای شما ساده تر می شود.

 

فر پیتزا کوچک خانگی گسرو 

 

 

*** نحوه استفاده از فر پیتزا کوچک خانگی

هنگامی که می خواهید یک فر خانگی برای تهیه پیتزا بخرید باید بدانید چگونه می خواهید از آن استفاده کنید، فضای آشپزخانه شما چقدر است و چند عدد پیتزا را می خواهید در یک ساعت تهیه کنید.

کاربردهایی که شما از فر پیتزا کوچک خانگی انتظار دارید در خریدتان موثر خواهد بود. از رهای صنعتی چند طبقه نمی‌توان در آشپزخانه های آپارتمان های مسکونی استفاده کرد؛ در مقابل باید از فرهای کوچک با ابعاد جمع و جور و زمان پخت کوتاه تر استفاده نمود.

 

*** مدل فر پیتزا کوچک خانگی

اگر به دنبال خرید بهترین فر پیتزا کوچک خانگی هستید، انتخاب های متنوعی پیش روی شما قرار دارند. فرهای آجری، تنوری، فر صندوقی که دارای بدنه ساخته شده از ورق های فولادی گالوانیزه هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند، برای شما مناسب تر است.

فرهای کوچکتر، مقرون به صرفه تر هستند. سعی کنید فرهایی را خریداری کنید که سینی های ریلی و سینی های چرخشی داشته باشند.

 

 بهترین فر پیتزا ریلی

 

*** ویژگی ها و مشخصات فنی پیتزا

عامل دیگری که در خرید فر پیتزا کوچک خانگی اهمیت دارد، توجه به مشخصات فنی دستگاه است.

شکل ظاهری، ابعاد و اندازه ها، وزن دستگاه، رنگ، شرایط طبخ پیتز،ا شرایط دمایی داخل فر، گازی یا برقی بودن فرها، مواردی هستند که جزو مشخصات فنی فرهای خانگی قرار می‌گیرند. به این عوامل نیز هنگام خرید دقت کنید.

 

تجهیزات فر ریلی یکی از دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی، رستوران‌ها و ... می باشد. این تجهیزات به طور ویژه برای طبخ انواع پیتزا، غذاهای مخصوص، برگرها، تهیه کیک و کلوچه در شیرینی پزی ها و .... کاربرد دارند.

عمده ترین کاربردهایی که برای فرهای ریلی در مدل های مختلف با ابعاد متفاوت بیان شده است، تهیه انواع پیتزا در رستوران ها، فست فودها و اغذیه فروشی ها می باشد.

 

فر ریلی

 

 

خرید تجهیزات فر برای کاربردهای صنعتی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است؛ چرا که این دستگاه ها جزو دستگاه های صنعتی تهیه غذا محسوب می شوند و علاوه بر اینکه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند، سیستم‌های ابزار دقیق آن برای سنجش حرارت و آماده سازی غذا در زمان مناسب باید از بهترین برندهای بازار انتخاب گردد.

شاید تاکنون بارها و بارها برای خرید پیتزا به رستوران ها یا مراکز فست فود مراجعه کرده اید. با یک نگاه اجمالی، جای شگفتی است که در یک ساعت، تعداد زیادی سفارش پیتزا و سایر غذاها برای مشتریان تهیه می شوند. این خدمت رسانی در کوتاهترین زمان با بالاترین کیفیت با استفاده از فر ریلی امکان پذیر است.

بنابراین با توجه به توصیف فوق، یکی از اصلی ترین مشتریان خرید فر ریلی صنعتی، مراکز فست‌ فود و تهیه پیتزا می باشند.

همانطور که می دانید انواع پیتزا و فست فود برای تهیه شدن در تعداد بالا نیازمند استفاده از فرهای صنعتی با کیفیت بالا می باشند. صرفه جویی در زمان طبخ غذاها به گونه ای که کیفیت و طعم آن ها در هر لحظه حفظ شود، نه تنها راندمان عملکردی فروش رستوران را افزایش می دهد، بلکه رضایتمندی مشتریان را در بر داشته و موجب سودآوری مرکز اغذیه فروشی می‌شود.

 

فر ریلی و رضایت مشتریان

 

 

انواع فرهای صنعتی قابلیت پشتیبانی از حجم بالای پیتزا را در یک ساعت ارائه می‌دهند. در خرید این تجهیزات، نکات مهمی وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد. اگر شما هم قصد خرید تجهیزات صنعتی برای طبخ پیتزا و انواع غذاها را دارید، قطعاً مطالعه این مطلب به سود شما خواهد بود.

خرید فر ریلی

خرید فر ریلی یکی از چالش های افرادی است که قصد دارند مراکز اغذیه فروشی، فست فود، رستوران یا شیرینی پزی راه اندازی کنند.

این چالش ذهنی برای سایر کسب و کارهایی که قصد توسعه فعالیت خود را در شعبه های مختلف دارند نیز وجود دارد. هنگام خرید انواع فرهای ریلی، با تنوع مدل‌های مختلف آن در بازار مواجه هستیم؛ چه بسا برندهای تولید کننده فرهای صنعتی با تبلیغات گسترده، توجه بازار هدف را به سمت خود جلب نموده اند؛ به گونه‌ای که مشتریان هنگام خرید این تجهیزات با سوالات زیادی مواجه می شوند.

 

انواع فر ریلی

 

 

بدون در نظر گرفتن نیاز کسب و کارها، اقدام به خرید فرهای ریلی برای طبخ غذا یا اقدام برای خرید هر گونه تجهیزات صنعتی کاری بیهوده خواهد بود؛ به عبارت ساده تر، اقدام بدون آگاهی در خصوص این محصولات، نتیجه ای جز هدر رفتن بودجه‌ مالی در پی ندارد.

توصیه ما به کسب و کارهای حوزه غذا برای خرید فر ریلی صنعتی این است که ابتدا نیاز خود را از خرید تعیین کنند. اگر مراکز فست فود قصد خرید فر را دارند، بهتر است حجم کاری خود را در طول یک روز به دقت ارزیابی کنند.

انتخاب مدل غذا که قرار است با فرهای ریلی صنعتی تهیه شوند، عامل مهمی در انتخاب مدل این دستگاه ها می باشد. هر یک از فرهای ریلی دارای توان طبخ متفاوت هستند و از یک سوخت به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند، بنابراین تمام موارد فوق باید به دقت مشخص شوند.

عامل مهم دیگر در خرید انواع فرهای ریلی، توجه به محوط رستوران است. بسته به اینکه آشپزخانه رستوران یا فست فود چقدر فضا در اختیار دارد تا فر در آن مکان قرار بگیرد، یکی از مدل های فر موجود در بازار قابل تهیه است.

 

فر ریلی

 

 

هر یک از فرهای صنعتی قادرند یک دمای به‌ خصوص را برای طبخ غذا فراهم آورند، بنابراین پیشنهاد ما به کسب و کارهای محدودتر در حوزه غذا، خرید فر ریلی با ابعاد کوچکتر است.

برخی از این فرها را می‌توان به صورت رومیزی استفاده کرد، بنابراین فضای زیادی اشغال نمی کنند. در مقابل، اگر حجم طبخ غذا و تعداد سفارشات در طول یک روز بیشتر باشد، نیاز به خرید فرهای ریلی با ظرفیت بالاتر و ابعاد بزرگتر است. این مدل فرهای صنعتی برای کسب و کارهای غذای بیرون بر یا غذاهای سفارشی کاربرد بیشتری دارند.

البته لازم به ذکر است که اگر در خرید فرهای صنعتی محدودیت های نظیر محدودیت فضا و بودجه مالی مطرح باشد، کسب و کارها می توانند فرهای ریلی با ابعاد کوچکتر را خریداری کنند؛

اما برنامه طبخ غذا را به صورت زمان بندی شده انجام دهند؛ به این صورت حجم کار آن‌ها افزایش بیشتر خواهد داشت اما با کمترین هزینه، کسب و کار خود را آغاز خواهند کرد.

با توجه به نکته فوق، یکی دیگر از عوامل موثر در خرید فر ریلی، قیمت دستگاه است. اینکه شما چه بودجه مالی را برای خرید فرهای ریلی در اختیار دارید، مدل دستگاه را به شما معرفی می کند.

 

 پیتزا آماده شده با فر ریلی گسرو

 

 

مشخصات فنی فرهای ریلی


هنگام خرید انواع مدل های فر ریلی صنعتی برای استفاده در رستوران ها یا فست فودها باید به ویژگی های دستگاه توجه کنید.

اگرچه کارشناسان فروش در مراکز معتبر تهیه تجهیزات رستوران و غذا، راهنمایی های لازم را به مشتریان ارائه می دهند اما صاحبان کسب و کارها به عنوان خریداران باید از این مشخصات اطلاع داشته باشند.

بنابراین، مهمترین واژه هایی که به عنوان مشخصات فنی فر ریلی مطرح می‌شوند به صورت زیر ارائه می گردد:

 • مدل فر
 • برند تولید کننده
 • ابعاد فر از نظر طول، عرض، ارتفاع
 • گواهینامه های استاندارد صنعتی
 • سال تولید دستگاه
 • خدمات گارانتی محصول
 • سوخت فر (منظور، فرهای گازی یا فرهای برقی است)
 • توجه به محدوده دمایی که فر ریلی تحت کنترل قرار می دهد
 • ظرفیت طبخ غذا بر حسب تعداد در ساعت (برای مراکز فست فود، تعداد پیتزا، همبرگر، ساندویچ ها در هر ساعت محاسبه می شود)
 • توجه به پنل کنترل طبخ غذا
 • جنس بدنه ساخته شده برای فر
 • توجه به ابعاد مورد نیاز برای نصب فر ریلی
 • وزن فرها
 • منبع انرژی دستگاه بر حسب وات
 • توجه به اقدامات امنیتی یا نکات مهم در هنگام استفاده و کار با دستگاه
 • نوع کاربری (منظور کار در رستوران، فست فود یا شیرینی پزی ها است)

طرز کار فر ریلی

 

 

طرز کار فر ریلی

 

فر ریلی پیتزا، محبوب ترین فرها برای مراکز فست فود هستند. آشنایی با طرز کار فر ریلی برای سرآشپزها و اپراتورهایی که مسئولیت تهیه پیتزا را در آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها بر عهده دارند، یک مهارت فنی محسوب می شود.

افرادی که قرار است با فر ریلی پیتزا کار کنند باید آموزش های لازم را در این خصوص کسب کرده باشند. انواع فرهای ریلی با ابعاد و اندازه های مختلف، شرایط دمایی متفاوتی را برای طبخ انواع پیتزا فراهم می آورند.

سرعت تهیه پیتزا در این فرها بسیار بالا می باشد، بدون آنکه تغییراتی در طعم یا مزه و کیفیت مواد اولیه پیتزا به وجود آورند.

با استفاده از خدمات خرید فر ریلی و آشنایی با طرز کار فر ریلی در مجموعه گَسرو، قطعاً تجهیزاتی را در اختیار خواهید داشت که با برنامه زمان بندی برای پخت و پز قادر خواهید بود که حجم زیادی از سفارشات تهیه ‌پیتزا را برای مشتریان خود پاسخگو باشید.

شرایط فشار، دما، حرارت تابشی داخل در فرهای ریلی در حداکثر کیفیت خود قرار دارند.

 

فر ریلی گسرو

 

 

مزایای انواع فر ریلی

 

اگر به خرید فر ریلی فکر می کنید باید به شما بگوییم که بهترین محصولات را می توانید در مجموعه گسرو در این زمینه جستجو کنید. مزایای انواع فر ریلی به نوعی با طرز کار فر ریلی در ارتباط است.

آنچه این فرها برای تهیه انواع پیتزا در اختیار صاحبان فست فود قرار می‌دهند، چیزی فراتر از تهیه یک خوراکی خوشمزه است. این فرها قادرند کیفیت غذا را افزایش داده و موجب تهیه پیتزاهای ترد و خوشمزه شوند. این عامل موجب می شود رضایت مندی مشتریان، ارتقا یافته و هر روز بر تعداد آنها افزوده شود.

یکی از مزایای انواع فر ریلی، سازگاری آنها با تمام شرایط آشپزخانه های رستوران ها و مراکز فست فود است. فرهای ریلی در مدل های یک تا چند طبقه به صورت رومیزی یا ایستاده کنار سالن آشپزخانه قابل استفاده هستند.

محفظه داخل فرهای ریلی یک فضای مرطوب با حرارت کافی را ایجاد می‌کند که از خشک شدن نان پیتزا جلوگیری کرده و کمک می کند در مدت بسیار کوتاه، غذا آماده شود.

 

بهترین فر پیتزا ریلی

 

به این ترتیب، خرید فر ریلی از مجموعه گسرو، نیاز به استخدام افراد بیشتر برای تهیه پیتزا را برطرف می سازد؛ بنابراین صاحبان فست فود به ‌راحتی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند.

برخی از فرهای ریلی به گونه ای طراحی شده اند که یک قسمت، مخصوص تهیه پیتزا باشد و یک قسمت دیگر به سایر خوراک های فست فود اختصاص یابد؛

این مزیت به منزله به کارگیری دو دستگاه در یک دستگاه است. اگر با طرز کار فر ریلی آشنا شوید، قادر خواهید بود حجم سفارشات بیشتری در طول یک روز به مشتری تحویل دهید.

 

انواع فر ریلی

 

 • فر ریلی مجهز به مشعل حرارتی:

این فرهای ریلی دارای یک مشعل حرارتی می باشند که از طریق شعله مستقیم، حرارت را در تمام محفظه فر منتقل می کنند. هوای گرم به طور مستقیم با تمام سطح پیتزا در ارتباط است.

در طرز کار فر ریلی مجهز به مشعل حرارتی باید دقت داشته باشید که حرارت را به گونه ای تنظیم کنید که پیتزا از قسمت زیر و سطح آن نسوزد.

 

فر ریلی مجهز به مشعل حرارتی

 

 • فرهای ریلی تابشی:

فرهای ریلی بر اساس المنت هایی که حرارت را به صورت انرژی تابشی در محفظه فرمان منتشر می کنند، نوع دیگری از فرهایی است که در بازار وجود دارند.

محفظه داخلی این فرها به آرامی به دمای مورد نظر می رسند. شرایط دمایی این فرها شبیه به کوره های حرارتی می باشد.

 

فر ریلی تابشی

 

 • فرهای ریلی بر مبنای امواج مادون قرمز:

فرهای ریلی که بر اساس امواج مادون قرمز موجب گرم شدن محفظه فرد می‌شوند در حقیقت، ناشی از سرامیک‌های محفظه فر هستند که مولکول های مواد آلی را وادار به تحرک می‌کنند؛

اصطکاک و انرژی مواد شیمیایی، موجب ساطع شدن امواج مادون قرمز و در نهایت، تولید گرما و حرارت می شود. طرز کار فر ریلی مبتنی بر امواج مادون قرمز، زمان پخت سریع تر را فراهم می سازد.

 

فر ریلی با امواج مادون قرمز

 

 

طرز کار فر ریلی در مدل های مختلف

 

انواع پیتزا، خوراک های دوست داشتنی و محبوب در میان مردم هستند. طرز کار فر ریلی برای افرادی که در خانه قصد تهیه پیتزا را دارند و یا برای صاحبان رستوران ها برای مراکز فست فود به صورت زیر معرفی می شود:

پس از آن که پیتزاها را تهیه کردید، طبق دستورالعمل صادر شده از شرکت سازنده فر ریلی، مدت زمان مورد نیاز برای طبخ هر پیتزا را در دستگاه تنظیم کنید. طرز کار تریلی در هر یک از مدل های موجود در بازار متفاوت است.

فرهایی که به صورت دستی تنظیم می شوند از طریق دکمه های کنترل موجود بر روی فر قابل کنترل هستند. برای فرهایی با تنظیمات دیجیتال کار می کنند، از طریق صفحه نمایشگر ال ای دی، این کار امکان پذیر است.

 

فر پیتزا تنوری

 

طبخ انواع پیتزا به مدت زمان خاصی نیاز دارد. برخی از انواع پیتزا به درجه حرارت حداکثر ۲۵۰ درجه سلسیوس نیاز دارند و برخی دیگر از پیتزا به ۲۰۰ درجه سانتیگراد و برخی دیگر نیز به دمای بیشتر با زمان کمتر نیازمند هستند.

برای اینکه کیفیت پیتزاها حفظ شود و غذاها نسوزد لازم است فردی که با فرها کار می کند با طرز کار فر ریلی به طور کامل آشنا باشد.

 

فر پیتزا تنوری

فر پیتزا تنوری یکی از انواع فرهای مخصوص تهیه پیتزا است که کارایی بالا برای طبخ تعداد متفاوتی پیتزا را ارائه می ‌دهد. این فرها در ابعاد و مدل های مختلف در بازار وجود دارند. همانطور که بارها در مطالب قبلی نیز به آن اشاره کردیم، انتخاب یک فر مناسب برای تهیه پیتزا اهمیت زیادی دارد.

چرا که این دستگاه ها مشخصات فنی پیچیده‌ای دارند و بر همین اساس باید دقت و حساسیت بیشتری در خرید آن ها به خرج داده شود.

این مسئله به خصوص برای کسب و کارهای فست فود اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ چرا که در طول روز باید تعداد زیادی سفارش را به مشتریان تحویل دهند.

 

بهترین فر پیتزا تنوری

 

یک فر پیتزا تنوری ایده‌آل با کارایی فوق العاده بالا باید به گونه ای باشد که طعم و عطر غذاها را در حالت اصلی خود حفظ کند.

فر پیتزا تنوری به مانند یک فر آشپزخانه معمولی عمل می کند با این تفاوت که حرارت ایجاد شده برای طبخ پیتزا در این تجهیزات فوق العاده بالا هستند. از سیستم های ابزار دقیق بسیار کارآمد برای تنظیم شرایط دمایی داخل فر بهره گرفته شده است.

انواع تجهیزات فر پیتزا تنوری از ورق استیل ضد زنگ و مقاوم به حرارت فوق العاده بالا ساخته شده اند؛ بنابراین در طولانی مدت، کیفیت دستگاه کاهش پیدا نمی کند.

انواع فر پیتزا تنوری با برندهای مختلف در شکل های متنوع برای استفاده در فست فودها، خانه ها و رستوران ها وجود دارند. به طور مثال در بازار می توانید یک فر تنوری را مشاهده کنید که به صورت یک جعبه مکعبی شکل یک طبقه تا چند طبقه طراحی شده است.

هر طبقه گنجایش ۲ تا ۵ پیتزا را دارد. همینطور برخی از فرهای تنوری برای طبخ پیتزا در هر طبقه امکان تنظیم شرایط دمایی متفاوت را ارائه می‌دهند. این فرها ممکن است با نام فرهای صندوقی هم شناخته شوند.

زمانی که فست فودها یا آشپزخانه ها با محدودیت فضا برای نصب فر پیتزا تنوری مواجه باشند از انواع فر دو طبقه یا یک طبقه استفاده می‌کنند اما برای آشپزخانه های بزرگتر، فرهای تنوری چند طبقه کارایی دارند.

ظرفیت طبخ غذا در مدل های مختلف این فرها متفاوت است. انواع پیتزا را می‌توان از طریق این تجهیزات تهیه کرد.

جدیدترین مدل های فر پیتزا تنوری

یکی از جدیدترین مدل های فر پیتزا تنوری شبیه به یک تنور واقعی است. این تجهیزات به صورت یک محفظه گنبدی شکل ساخته می شوند. این محفظه ها گنجایش مختلف برای طبخ انواع پیتزا را دارند و قادر هستند حرارت های فوق العاده بالا را برای تهیه غذاها فراهم آورند.

از مدل‌های تنور های قدیمی برای طراحی شکل ظاهری فر پیتزا تنوری استفاده شده است. این تجهیزات مجهز به ابزار دقیق برای کنترل شرایط دمایی فر هستند.

انواع فر تنوری برای پیتزا که در این شکل خاص ساخته می شوند عموماً یک محفظه است که بر روی چهار پایه فلزی با ارتفاع مشخصه نصب شده است.

 

بهترین پیتزا با فر پیتزا تنوری

 

استفاده از انواع مختلف فر پیتزا با این طراحی ویژه برای آشپزخانه های فست فود با محدودیت کمتر، بسیار ایده آل است. تمام قسمت های این فر از مواد اولیه مرغوب و بادوام ساخته شده اند.

انواع فر پیتزا  تنوری با محفظه گنبدی شکل دارای صفحات ثابت یا صفحه‌ای چرخان هستند. هر یک از این دستگاه ها با ظرفیت های مختلف کار می کنند. برای اطلاع از مشخصات فنی این تجهیزات، بهتر است کاتالوگ دستگاه ها و مشخصات فنی را به دقت بررسی کنید.

اگر چه این این فرها قادرند حرارت را در تمام محفظه به طور یکنواخت پخش کنند اما بدون اطلاعات لازم در خصوص دستگاه مورد نیاز، نمی توان یکی از آنها را به سرعت خریداری کرد.

مشخصات فنی فر پیتزا تنوری

در مشخصات فنی فر پیتزا تنوری، توجه به تمام مواردی که به حوزه مشخصات ظاهری، ابعاد و وزن و سایر موارد عملکردی دستگاه مربوط می شود اهمیت دارد.

در کاتالوگ مشخصات فنی فرهای تنوری برای طبخ پیتزا مواردی نظیر ابعاد و اندازه های دستگاه، منبع برق مورد نیاز، عملکرد ترموستات برای شرایط دمایی، محدوده دمایی برای طبخ پیتزا، شرایط زمانی برای طبخ پیتزا، قابلیت چرخان بودن یا ثابت بودن سینی های فر، کیفیت ورق های فولادی در ساخت تجهیزات، تعداد طبخ پیتزا توسط دستگاه، امکان برنامه ریزی غذا در حالات مختلف، صفحه نمایشگر ال ای دی برای کنترل شرایط دستگاه، نکات ایمنی و فنی، همه به صورت شفاف و واضح درج شده‌اند.

 

فر پیتزا تنوری گسرو

 

با توجه به موارد فوق هنگامی که قصد دارید فر پیتزا تنوری را خریداری کنید از فروشنده بخواهید کاتالوگ دستگاه ها را به شما ارائه دهد؛ در غیر این صورت کارشناسان فروش باید آماده ارائه خدمات مشاوره خرید به شما باشند.

انواع فر پیتزا تنوری یکی از ایده آل ترین تجهیزات برای فست فود هایی است که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند. حجم متنوعی از طبخ پیتزا را در طول یک روز می توانید با انواع فر پیتزا تنوری پوشش دهید.

 

0 تا 100 آنچه که باید در مورد فر پیتزا آجری بدانید !!

فر پیتزا آجری یکی از زیباترین و جذاب ترین فرها مخصوص پیتزا است که در مراکز فست فود با تعداد سفارشات فوق العاده بالا مورد توجه قرار گرفته‌اند.

این فرها از نظر شکل ظاهری مانند تنورهای بزرگ نان می‌باشند اما در حقیقت، نحوه عملکرد آنها در طبخ پیتزا متفاوت است.

اطلاعاتی که در این مطلب در خصوص انواع فرهای پیتزا آجری ارائه می‌دهیم، شنیدنی و بسیار جذاب هستند. با ما همراه باشید تا در خصوص فر پیتزا آجری اندکی صحبت کنیم.

 

بهترین فر پیتزا آجری

 

تاریخچه فر پیتزا آجری

انواع فر پیتزا آجری در مدل ها و سبک های مختلف در مدت کوتاهی از زمانی که به بازار ارائه شدند به محبوبیت رسیدند. مدت زیادی از شهرت آنها نمی‌گذرد اما تعداد قابل توجهی از آنها را می توان در آشپزخانه های فست فودهای معروف شهر مشاهده کرد.

برخلاف باور عمومی که معتقدند غذای پیتزا از سرزمین ایتالیا به سایر کشورهای جهان وارد شده است، مشاهدات تاریخی نشان می‌دهند که اولین نان‌ پیتزا در سرزمین مصر باستان تهیه شده است!

مصری های باستان، اولین سازندگان نان‌ پیتزا بودند که از کوره های آجری برای تهیه نان استفاده می کردند. این کوره ها شاید هم اکنون هم در این سرزمین به عنوان نمادی از تاریخ مصر مشاهده شوند.

 

فر پیتزا آجری

 

در سرزمین مدیترانه، کوره های آجری وسیله های ایده آل برای پخت انواع نان بودند. همچنین سایر خوراکی های کبابی، شیرینی ها، انواع کیک و البته پیتزا از طریق کوره های آجری طبخ می شدند.

طولی نکشید که این طراحی از مصر باستان به تمام کشورها انتقال پیدا کرد؛ بنابراین آنچه امروزه با نام فر پیتزا آجری می‌شناسیم برگرفته از یک روش قدیمی در تاریخ کهن سرزمین مصر می باشد.

انواع پیتزا که در فر پیتزا آجری تهیه می شوند دارای طعم منحصر به فرد و عطر متفاوتی در مقایسه با سایر پیتزاها هستند. فرهای قدیمی تر از سوخت چوب برای گرم کردن فضای داخل بهره می گرفتند اما امروزه فرهای گازی با ظرفیت حرارت دهی فوق العاده بالاتر به بازار عرضه شده اند که همان کیفیت را برای طبخ پیتزا فراهم می‌آورند.

 

فرهای آجری از نظر عملکرد و اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند و انواع پیتزا را در کوتاهترین زمان تهیه می کنند. نتیجه استفاده از فر پیتزا آجری، تهیه پیتزاهای بسیار خوشمزه است که عطر و طعم دودی پیتزا را برای مشتریان فراهم می کند.

همین عامل، مهمترین وجه تمایز میان فرهای آجری با سایر فرهای موجود در بازار است.

 

فر پیتزا آجری منحصر به فرد

 

مزایای انواع فر پیتزا آجری

 

 • محدوده دمایی فوق العاده بالا برای طبخ پیتزا:

یکی از مهم‌ترین مزایایی که فر پیتزا آجری برای طبخ انواع پیتزا ارائه می‌دهد، توانایی فراهم کردن شرایط دمایی بسیار عالی برای طبخ غذا است.

آجرهایی که در ساخت بدنه فر آجری استفاده شده‌اند به سرعت دما را جذب کرده و در سراسر فر انتقال می دهند. شکل ظاهری این فرها به صورت گنبدی است، بنابراین حرارتی که به سمت دیواره ها حرکت می کند، طی یک حرکت چرخشی مجدداً به سطح پیتزا منتقل می شود.

هنگامی که شرایط دمایی در حد متعادل نگاه داشته شود، ۲۰ دقیقه برای طبخ پیتزاها کافی می باشد. شرایط دمایی که برای این فرها بیان شده است، دمای حدود ۷۰۰ درجه فارنهایت می باشد.

 

 

فر پیتزا آجری

 

 • زمان پخت سریع تر:


یکی دیگر از مهمترین و قابل توجه ترین مزایایی که فر پیتزا آجری فراهم می آورد، زمان پخت سریع انواع پیتزا می باشد. این مزیت به ویژه برای کسب و کارهای فست فود که باید تعداد سفارشات بالاتری در طول یک روز تهیه کنند، اهمیت دارد.

از آنجایی که گرمای جریان یافته در فضای فر به شدت در دیواره ها ذخیره می شود، بازیابی حرارت و انتقال مجدد آن به سطح پیتزا موجب می‌شود غذا در کوتاه ترین زمان، طبخ شود.

برای انواع پیتزا، دو تا سه دقیقه طول می کشد تا فرآیند پخت کامل شود. این ویژگی یک امتیاز مقرون به صرفه برای فست فود ها به شمار می رود؛ چرا که در یک زمان کوتاه قادرند تعداد زیادی پیتزا را آماده کنند.

البته در هنگام استفاده از فر دقت داشته باشید که اگر پیتزاها بیشتر از زمان پخت استاندارد در فر بمانند، نان آنها ممکن است خیس بخورد.

 

 

دیواره مقاوم فر پیتزا آجری

 

 • دیواره مقاوم:

انواع فر پیتزا دارای دیوارهای مقاوم، از بهترین مصالح تشکیل شده اند؛ دیواره هایی که قادر هستند حرارت تابشی را به سطح غذا منتقل کنند؛ از طرف دیگر، دیواره های فر در برابر نفوذ هر گونه رطوبت خارجی مقاوم است؛

بنابراین از ترش شدن طعم پیتزا ناشی از نفوذ آب جلوگیری می کند. پیتزا هایی که در این گونه فرها تهیه می شوند ترد و خوشمزه هستند.

 

 • طعم و عطر منحصر به فرد:

اگر به یک مرکز فست فود مراجعه کردید و طعم منحصر به فرد از یک پیتزا را تجربه نمودید مطمئن باشید از فر پیتزا آجری برای طبخ این غذا استفاده شده است. طعم و عطر حیرت‌انگیزی در انواع پیتزا که توسط این فرها پخته می شوند، ایجاد می گردد.

فرایند نفوذ حرارت در بافت غذا در این فرها بسیار قوی اما آرام است؛ همین عامل موجب ترد شدن نان پیتزا و خوشمزه تر شدن آن می شود.

لازم است یک نکته را در هنگام استفاده از فر پیتزا آجری به خاطر داشته باشید. اگر از زیتون یا روغن زیتون بر روی پیتزا استفاده کنید و سپس آن را داخل فر قرار دهید، حرارت فوق العاده بالای فر آجری موجب می‌شود طعم پیتزا از بین برود و عطر روغن زیتون به بوی نامطبوع تبدیل شود.

 

طعم و عطر در فر پیتزا

 

به همین دلیل پیشنهاد می‌شود پس از پخت کامل پیتزا، تکه های زیتون یا روغن زیتون را قبل از اینکه پیتزا را به مشتری تحویل دهید بر روی پیتزا قرار دهید. این مسئله در خصوص سس ها نیز وجود دارد.

استفاده از فر پیتزا آجری با کیفیت بالا موجب می‌شوند طعم و عطر سبزیجات به کار رفته در تهیه پیتزا حفظ شود و همچنین ویتامین ها و مواد مغذی در طول زمان پخت از بین نروند.

هر ماده اولیه که برای تهیه انواع پیتزا به کار ببرید با عطر واقعی خود در فر پیتزا آجری به همان صورت باقی خواهند ماند. جریان یکنواخت حرارت، علت این کیفیت می باشد.

 

خرید فر پیتزا آجری

با توجه به اینکه انواع مختلفی از فرهای آجری برای پیتزا در بازار وجود دارند، توصیه می کنیم به نکات خرید فر مخصوص طبخ پیتزا دقت کرده و یکی از آنها را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

 

بهترین فر پیترا آجری

 

 

قیمت فر پیتزا صندوقی


قیمت فر پیتزا صندوقی با توجه به مدل و تعداد طبقات آن در بازار متفاوت است. اگر یک جستجوی ساده پیرامون خرید فر پیتزا صندوقی داشته باشید مشاهده می کنید که این فرها عموماً به صورت یک طبقه تا سه طبقه و به صورت رومیزی یا ایستاده در کنار سالن تولید شده‌اند.

انواع فرهای پیتزا که به صورت یک محفظه مکعبی مانند برای تهیه انواع پیتزا در مراکز فست فود تولید شده‌اند در مقایسه با سایر فرهای پیشرفته تر با چالش های بیشتری روبرو هستند.

در همین راستا انتخاب میان فرهای یک طبقه یا چند طبقه یکی از چالش های موجود برای راه اندازی مراکز فست فود و خرید فر پیتزا صندوقی می باشد.

با توجه به اینکه انواع فر پیتزا در بازار وجود دارد و با در نظر گرفتن اینکه کیفیت پیتزاهای تولید شده در مراکز فست فود برای مشتریان و صاحبان این کسب و کارها اهمیت پیدا می‌کند، لذا دقت در خرید بهترین فر پیتزا که بتواند طعم واقعی مواد به کار رفته در پیتزا را حفظ کند، ضرورت دارد.

 

قیمت فر پیتزا صندوقی

 

برخی از مشتریان تمایل دارند از فرهای تنوری استفاده کنند؛ چرا که معتقدند انواع پیتزاهای خوشمزه با طعم و عطر طبیعی از طریق فرهای تنوری مخصوص پیتزا امکان پذیر است.

جمله فوق به مفهوم آن نیست که انواع فر پیتزا صندوقی یا فرهای آجری یا فرهای ریلی برای طبخ پیتزا مناسب نیستند؛ هر کدام از انواع این محصولات، ویژگی های خاص خود را دارند.

شکل ظاهری فرها و نحوه پخت پیتزا در این تجهیزات عامل موثری است که تفاوت قیمت فر پیتزا صندوقی و سایر فرهای مخصوص پیتزا را از یکدیگر متمایز می سازد.

 

 • مشخصات فنی و قیمت فر پیتزا صندوقی


انواع فر پیتزا صندوقی ساخته شده از ورق استنلس استیل، مقاوم در برابر حرارت فوق العاده بالا می باشد. محفظه های داخل فر پیتزا صندوقی از بهترین ورق آلیاژی تهیه شده است.

طبقات فر دارای ابعاد استاندارد هستند که می‌تواند یک یا دو پیتزا را در هر طبقه آماده کند. قیمت فر پیتزا صندوقی که دارای یک طبقه است ارزان تر از فرقه های دو طبقه یا چند طبقه می باشد.

هنگامی که مشتریان قصد خرید فرهای صندقی را دارند اغلب به کیفیت و کمیت تهیه پیتزا می‌اندیشند؛ این در حالی است که بسیاری از مشتریان از مشخصات فنی و نکات مهمدر خرید فر پیتزا بی اطلاع هستند.

یکی از عواملی که در خصوص قیمت فر پیتزا صندوقی اهمیت دارد، محدوده دمایی عملکرد فر و منبع انرژی آن است. این مدل فرها تا حداکثر ۳۰۰ درجه سانتیگراد بسته به مدل فر می توانند شرایط دمایی را فراهم کنند.

 

 

فر پیتزا صندوقی

 

 

مدل های فر پیتزا صندوقی که به صورت رومیزی طراحی شده اند عموماً فضای کمتری را اشغال می کنند، بنابراین برای مراکز فست ‌فود که محدودیت مکانی دارند مناسب تر است.

برخی از فروشندگان عقیده دارند خرید فر پیتزا صندوقی برای افرادی که به تازگی به کسب و کارهای فست فود وارد شده‌اند و مبتدی محسوب می‌شوند، مناسب‌تر است. این مدل فرها در نوع خود، دستگاه های حرفه ای هستند و کیفیت پیتزاها را حفظ می کنند.

محفظه فرهای صندوقی عموماً کوچک و جمع و جور طراحی می شود تا کنترل عملیات پخت در دماهای بالاتر، راحت‌ تر باشد. شرایط دمای داخل فر پیتزا صندوقی از طریق ترموستات قابل تنظیم است. این فرها، محبوب ترین دستگاه ها برای آشپزخانه های کوچک تر هستند.

 

 • قیمت فر پیتزا صندوقی یک طبقه و دو طبقه


انواع فر پیتزا صندوقی، امکاناتی را برای طبخ پیتزا برای مشتریان فراهم می کند که در نوع خود بی نظیر است. این دستگاه ها در مدل یک طبقه و دو طبقه، گنجایش تعداد مشخصی از پیتزا را دارد.

به دلیل اینکه فرهای صندوقی ظرفیت کمتری در مقایسه با فر ریلی برای تهیه پیتزا ارائه می دهند، قیمت فر پیتزا صندوقی در مقایسه با قیمت فر پیتزا ریلی کمتر است. تمام تجهیزات لازم در نظر گرفته شده است تا میزان اتلاف انرژی در داخل این تجهیزات به حداقل برسد.

 

 

کیفیت پیتزا در فر پیتزا صندوقی

 

 

یکی دیگر از تفاوت‌های موجود که قیمت فر پیتزا صندوقی و سایر فرهای مخصوص پیتزا را توجیه می‌کند، زمان مورد نیاز برای پخت پیتزاها و نوع کنترل فرآیند پخت غذا می باشد.

برای تهیه انواع پیتزا در فر پیتزا صندوقی، اپراتور باید به صورت تمام وقت نظارت داشته باشد و شرایط دمایی فر را کنترل کند؛ به طوری که غذا از بین نروند و نسوزد؛ اما در سایر فرهای پیشرفته تر، شرایط دمایی می تواند به صورت اتوماتیک تنظیم شود. انواع پیتزا در فرهای صندوقی در مدت زمان بیشتری تهیه می شوند.

اگر قصد دارید از قیمت فر پیتزا صندوقی اطلاع حاصل کنید و یک مدل مناسب را برای کسب و کار خود یا استفاده شخصی خریداری کنید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان فروش در این مجموعه تماس حاصل فرمایید. این فر را به افرادی پیشنهاد می کنیم که تمایل دارند تعداد محدودی سفارشات پخت ‌پیتزا را قبول کنند.

 

ارزانترین فر ریلی و فر پیتزا

 

قطعاً هر فردی که بخواهد کسب و کار خود را در حوزه غذاهای آماده فست فود راه اندازی کند، به خرید ارزان ترین فر ریلی و فر پیتزا فکر می کند.

همچنین سایر صاحبان مراکز اغذیه فروشی که قصد تجهیز کردن فروشگاه خود را دارند نیز به این مسئله می اندیشند. علاوه بر فر ریلی، فرهای تنوری یا فرهای رومیزی صندوقی که درب آنها به صورت ۹۰ درجه باز می شود نیز نمونه های دیگری از فرهایی هستند که به عنوان یک گزینه برای انتخاب فر در بازار وجود دارند.

 

ارزانترین فر ریلی

 

با توجه به شهرت انواع پیتزا و گسترش این مدل کسب و کارها، در حقیقت، یک چالش اساسی است که افراد بخواهند ارزان‌ ترین فر ریلی و فر پیتزا را از مراکز معتبر تهیه کنند.

انواع فر ریلی به دلیل اینکه از نظر سرعت و زمان پخت نسبت به سایر فرها برتری دارد، بیشتر مورد استقبال بازار قرار گرفته است.

این فرها بسته به تعداد طبقات فر قادرند در یک ساعت، حدود ۶۰ عدد پیتزا را پشتیبانی کنند؛ البته این عدد، یک مقدار تقریبی است.

برای اطلاع از انواع ارزان ترین فر ریلی پیتزا و مشخصات فنی و عملکرد این دستگاه ها می توانید محصولات مجموعه گَسرو را مورد بررسی قرار دهید.

 

تفاوت میان ارزان ترین فر ریلی پیتزا و فرهای تنوری یا رومیزی

 

حقیقتاً اگر به عنوان مشتری قصد داشته باشیم ارزان ترین فر ریلی و فر پیتزا را با مدل فرهای تنوری و رومیزی با ابعاد کوچک تر مقایسه کنیم، لازم است با هر یک از این دستگاه ها به طور مجزا آشنا شویم و معایب و مزایای آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم. ن

می توان به طور یقین بیان کرد که آیا فر ریلی پیتزا برای طبخ انواع این غذاها بهتر است یا فرهای رومیزی؟!

آنچه در انتخاب انواع فر مخصوص پیتزا تاثیر دارد، میزان بازدهی است که فرد از دستگاه انتظار دارد. بنابراین با توجه به این جمله می‌توان نتیجه گرفت که مراکز فست ‌فود که سفارشات زیادی را باید تهیه کنند، نسبت به خرید فر ریلی تمایل نشان می‌دهند، اما افرادی که قصد دارند در خانه، تعداد ۲ تا ۴ پیتزا را تهیه کنند، قطعاً به خرید فر رومیزی تک طبقه نیاز خواهند داشت.

 

بهترین فر پیتزا

 

نکاتی کاربردی ارزان ترین فر ریلی و فر پیتزا

ارزان ترین فر ریلی و فر پیتزا، فرهایی هستند که بدون تغییر در کیفیت دستگاه، صرفاً از نظر قیمت در مقایسه با سایر فرهای بازار، ارزان تر هستند. فرهای ریلی عبارتند از یک محفظه مشخص که تعدادی سینی مخصوص طبخ پیتزا برای آن تعبیه شده است. سینی های طبخ غذا از طریق ریل ها به داخل محفظه وارد و خارج می شوند.

برخی از فرهای ریلی مجهز به سینی های چرخان هستند؛ به این ترتیب، لازم نیست برای چرخاندن پیتزا، درب فر باز شود. این سیستم به طور خودکار، پیتزا را در داخل فر به گردش در می آورد تا حرارت کافی به تمام غذا برسد.

فر ریلی با سینی های ثابت، ارزان تر از فرهای ریلی با سینی ‌های چرخان هستند. طراحی ارزان ترین فر ریلی پیتزا موجب شده است فرایند پخت و پز انواع پیتزا بسیار ساده تر باشد.

 

مزایای فر پیتزا و فر ریلی

 

هنگامی که پیتزا را داخل فر ریلی قرار می‌دهید، در مدت زمان پخت پیتزا می توانید به انجام کارهای دیگر بپردازید. خرید این مدل فرهای ریلی موجب می شود کارکنان آشپزخانه، محدودیت خاصی برای نظارت بر دستگاه نداشته باشند. انتخاب فرهای ریلی، سلیقه سرآشپزهای حرفه ای به شمار می رود.

 

مزایای ارزان ترین فر ریلی پیتزا

• قیمت مقرون به صرفه

• بهترین گزینه برای فست فودهای بزرگ

• عدم نیاز به تجربه کاری خاص یا مهارت های فنی

• امکان کنترل شرایط برای تهیه سفارش های مختلف

 

ارزانترین فر پیتزا و فر ریلی

 

مهمترین مزایا ارزانترین فر ریلی و فر پیتزا

 

زمان پخت سریع انواع پیتزا - آماده کردن سفارشات زیاد در مدت زمان کوتاه - سهولت کار کردن با دستگاه - تنظیم شرایط پخت غذا به صورت زمان بندی شده - حرارت کافی برای حفظ کیفیت پیتزاها

 

دیدگاه‌ها   

0 # سینا 1398-05-30 08:36
سلام خسته نباشید
فرریلی فقط برای مصارف صنعتی هست یا اینکه در ابعاد کوچک تر مثل اشپزخانه پخت غذای خانگی هم از نظر هزینه و کاربرد مقرون به صرفه است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # gasro 1398-06-10 05:29
سلام لطفا با شماره تلفن +98 913 599 6555 تماس بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # یاسی 1398-05-31 14:56
تمامی انواع فر پیتزا و فر ریلی که معرفی کردی عالی بودن کلا هر نکته ای که راجب این فرها در اختیار ما گذاشتین با ارزش هستن!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی 1398-06-07 04:51
با عرض سلام و خسته نباشید
خواستم ازتون تشکر کنم بابت مقاله کاملتون راجب فر پیتزا و فر آجری هر جایی سرچ میکردم اطلاعات کاملی نداشتن ولی مقاله شما عالیه موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فاطمه 1398-06-10 17:00
سلام آیا با فر پیتزا میشه غذاهایی جز پیتزا آماده کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1398-06-11 05:04
سلام وقت بخیر میخواستم تشکر کنم برای توضیحاتتون که کامل بود فقط لیست قیمت فر پیتزا رو از کجا میتونم ببینم؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس دفتر ایران :

ایران، اصفهان، زرین شهر، خیابان حافظ، روبری کوچه حافظ، شرکت یکتا بازرگان آسیا
 

آدرس دفتر انگلستان :

114A Melton Rd
 
Syston Leicester LE7 2HA, United Kingdom

تماس با ما :

ایمیل :                            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن ایران :                          09135996555

تلفن انگلستان :             0447886939505

تلفنپشتیبانی و خدمات :     09363770197

 

گواهینامه ها

Certificate-1-s
Certificate-2

شبکه های اجتماعی